Jap me qira banesen / garsoniere 30m2 kati i -I- / Prishtine
542

Përmbajtja

Jap me qira banesen / garsoniere 30m2 kati i -I- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon kuzhin, korridor, banjo, lavtariqe, banesa eshte e mobiluar dhe e gatshem per banim. Preferohet qift ose 3 studenta. Çmimi 185€.