Shes NISSAN QASHQAI +2 AUTOMATIK 2.0 Diesel
656

Përmbajtja

Shes NISSAN QASHQAI +2 AUTOMATIK 2.0 Diesel, viti i prodhimit 2013, ngjyar e zez, te kaluara i ka 79,000km te garantuara, posedon servis nga Gjermania edhe per 3000km. Posedon regjistrim deri më 27 Dhjetor dhe eshte shume pak muaj i vozitur ne Kosove. Eshte veture familjare me 7 ulëse, me shpenzime mesatare 7.5L, 110KW, 4x4, posedon kater kamera me pamje 360 shkallë, panoramë, 2 pale fellne me goma te dimrit dhe te veres, karrika gjysme lekure dhe shume facilitete te tjera. Vlene te theksohet se eshte zgjedhur si vetura me e mire e vitit, dhe eshte shume ideale per nje familje. Per me shume kontaktoni ne 049 367 363