Jap me qira banesen/zyren 45m2 kati i -I- / Prishtine
906

Përmbajtja

Jap me qira banesen/zyren 45m2 kati i -I- ne qedner te Prishtines. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballokon, ncemje qendrore, parking per vetur. Banesa eshete sapo rinaovur dhe eshte e pershtshem per zyre dhe banim. Çmimi 500€