Jap me qira banesen 54.47m2 kati i -I- / Prishtine
1726

Përmbajtja

Jap me qira banesen 54.47m2 kati i -I- rruga Beqir Kastarti lagjja Mati-1 ne Prishtine. Banesa posedon dhoma, kuzhin, korrdior, banjo, nxemje qendrore vetanake, banesa eshte e mobiluar dhe e gatshem per banim, banesa eshte e pershstehme edhe per disa lloj veprimatri biznesi. Çmimi sipas marrveshjes/ email [email protected], [email protected] 045 700 612 ose 044 141 035.