Shes Jaguar X-Type 2.0 dizel karavan
209

Përmbajtja

Shes Jaguar X-Type 2.0 dizel karavan, viti i prodhimit 2004, ngjyra e gjelebert, RKS, vetura posedon goma te veres dhe goma te dimrit. Vetura eshte e ardhur nga Zvicrra dhe eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes.