Jap me qira banesen 63 kati i -III- / Prishtine
590

Përmbajtja

Jap me qira banesen 63 kati i -III- lagjja Kalabri ne Prishtine. Banesa posedon dheom gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon. Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim. Çmimi sipas marrveshjes. 045633300 / 045633302.