Shes mobiljet
904

Përmbajtja

Shes kuzhinen me te gjitha elementet si frigoriferin, shporetin e rrymes, aspirator dhe elementet percjellse, kuzhina ka gjatesi 4x40 m. Kuzhina eshte e perdorur por ne gjendje shumë te ruajtur dhe funksionale, sebashku me kuzhin i shes edhe tavolinen e bukes me 6 karriga. Çmimi per Kuzhin + tavolina eshte 750€. Shes edhe 2 komoda per TV. Çmimi per komoden eshte 200€, per komoden eshte 100€, nese i shes komplet ateher çmimi eshte i diskutuashem.