Jap me qira lokalin 120m2 kati perdhese / Prishtine
199

Përmbajtja

Jap me qira lokalin 120m2 kati perdhese Rr. Lidhja e Lezhes vetem 50m nga "Xhamia e Llapit" lagjja Tophane ne Prishtine lokali ka nxemje qendrore, dy banjo, 3 parkinga privat , nje magazin prej 20m2 dhe mund te perdoret si garazhd, lokali eshte ndertim i ri dhe i pershtshem per shum lloj veprimatri biznesi. Çmimi sipas marrveshjes.
Info: +38344408598 (Viber) +393396468425 (Viber) +393668737102 (Viber & WhatsApp).