Shes Game Pc
2421

Përmbajtja

Shes Game pc me keto performanca:
* Intel skull Corporation DP67BG
* Intel Core i7 2600 3.4 ghz 4 core 8 threads
* Ram 8 gb DDR3
* Grafika : Gainward GeForce GTX 580 GOOD Edition
* HDD 2 TB
* Monitor 24 inch full hd 1920x1080 HDMi vga Dvi speaker (ASUS VH242 )
* Nexus rx-8500 power supply (830 wat) i bere per gaming me fuqi per kartela grafika te reja
* Tastier dhe mouse gaming Steelseries kinzu v3 dhe speakers
Testuar ne shumicen e lojrave.