Fotografi per Dasma dhe Ahengje tjera Familiare
662

Përmbajtja

Bejme Fotografi ( photoshooting) per dasma ditlindje dhe ahengje tjera familiare me aparat profesional dhe ndriqim profesional fotografi te kualitetit te larte duke filluar nga 100 euro ne cmim perfshihen 1) Printimi i 10 fotografive 2) Vendosja ne album 3) nje foto e vendosim ne korrnize 4 ) gjitha fotot i qesim ne CD per me shume info ju lutem kontaktoni ne +383 49 860 021 viber whatsapp ose ne instagram ne my.specialmoments