Ofroj pune / Kamarier-e
1182

Përmbajtja

Restaurant "Galleon" ofron pune per nje kamarier/e me pervoj pune, kandidati/a duhet te jet i/e sjelleshme dhe komunikativ/e, orari dhe pagesa me marrveshje. Adresa: Perball Fakultetit Arkitektures ne Prishtine. / [email protected]