Shes Citroen C5 / 2700cm3, dizel,
1550

Përmbajtja

Shes Citroen C5 / 2700cm3, dizel, viti i prodhimit 2008, ngjyra e kaltert e mbyllt, karriga te lekures elektrike, karriga me nxemje, perde, senzore para dhe mbrapa, navigacion, klima, sport suspension, hallogen, timon controll, chek setup, goma te reja dimri + 4 goma te veres, perveq kamerave i posedon te gjitha paisjet e mundeshme. Çmimi sipas marrveshjes