Ofroj pune / mishtore

Dërguesi i shpalljes

Kerkohen punetor/meshkuj per mishtore- PRISHTINE Puntorët kerkohen qe te angazhohen ne pjesen e prodhimit dhe perpunimit Orari 07:00-16:00 me pauze tbukes edhe 1 dite pushim gjate javes Perveq pages qe eshte e negociushme (mbi 600euro)...

SHES BIZNESIN

Dërguesi i shpalljes

Shes biznesin e restorantit “te shpija” I cili ndodhet tek Bernica e Eperme rruga Hajdin Dragusha nr 65 Restauranti ka 120 m2 me teras dhe oborr prej 10 ari dhe parking. I gatshshem per pune

Ofroj pune / pastrim kimik

Dërguesi i shpalljes

Pastrimi Kimik ILA ofron pune per punetore/femra ne lokal, ne ofrojm kushte te mira pune, orari i punes eshte nga ora 10:00h deri ne ora 16:00h, pagesa me marrveshje. Te interesuarat per me shum infromacione...

Shes banesen 63m2 kati i -VI- / Prishtine

Uvejs

Shes banesen 63m2 kati i -VI- lagjja Emshir/Kalabri ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballokn, nxemje qendorore te qytetit, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar dhe eshte me orentim...

Kuantum robot per forex

Dërguesi i shpalljes

Ky kuantum robot ben analizen vet dhe egsekuton vet ne forex. Rinia gjuan para ne gjera qe nuk ju sjellin fitim dhe ngurojn te investojne ne veten e tyre ku fitimi eshte i vazhdushem. VEMENDJE:...

Jap me qira shtepisn 600m2 3katshe / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira shtepisn 600m2 3katshe lagjja Marigona ne Prishtine. Shtepia posedon: ▪️Kati përdhesë Dhomën e ditës e hapur, kuzhina, një banjo dhe një depo. ▪️Kati -I-: 3 Dhoma gjumi (njëra me banjo), dhe 1...

Ofrpj pune / lulishte

Dërguesi i shpalljes

Lulishtja BLINA ERA ofron pune per nje punetore/femer per ne lulishte, orari dhe pagesa sipas marrveshje. Te intersuarat per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adresa lagjja Bregu i Diellit ne...