Shes banesen 72m2 kati i -VI- / Prishtine
2645

Përmbajtja

Shes banesen 72m2 kati i -VI- Rr. Muharrem Fejza Lagjja e Spitalit ne Prishtine banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin, banjo, dy lifta, kendi i lodrave per femi eshte ne oborr te baneses, banesa eshte e mobiluar me mobile te reja, banesa ka ndriqim te mjaftushem dhe pamje te bukur. Çmimi sipas mrrveshjes.