Shes ose Jap me qira banesen 64m2 kati perdhes / Prishtine
1024

Përmbajtja

Shes ose Jap me qira banesen 64m2 kati perdhes lagjja Ulpiane ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe e pershtshem per zre. Çmimi 300€ muaji depozit 200€, kontrata minimale behet per 6 muaj. /kujtim@cymba.co.uk / 049454195