Kerkoj pune
924

Përmbajtja

Kërkoj pune, kam pervoj pune 1 vjet e gjys per me maru pshtjelljen e donerit ose ndonje pune tjeter si
autolajre, sigurim dhe pune jasht vendit qe eshte nevoja edhe sezonal falimenderit./ B_shehu@live.com