Shes kamioneten IVECO 49/10, 2.8 dizel

Dërguesi i shpalljës

Shes kamioneten IVECO 49/10, 2.8 dizel, viti i prodhimit 1998, ngjyra e zeze, regjistrimi i pare ne Kosove 01/09/2019, kamioneta eshte e ardhur nga Gjermania para 1 muaji dhe eshte ne gjendje te rregullt dhe...

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune si vullkanize ose ndihmes mekanin kam pervoj pune, Fushe Kosove.

Shes kalldajen me pelet 75 KW

Dërguesi i shpalljës

Shes kalldajne 75Kw me pelet firma THERMOFLUX, kalldaja eshte ne gjendje te rrgeullt me ket çmimi jane edhe pompa e firmes Wilo shume pak e perdoru dhe enen Expanduese 80 litra. Çmimi komplet 3.200€

Kerkoj pune

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj pune ne ndertim, sigurim, ngarkim shkrkim ose ne ndonje autolarje ne Prishtine.

Ofroj pune per shankiste

Rinor

Restaurant Prishtina ofrion pune per shankiste, e Shtunde dhe e Diele pushim, pagesa sipas marrveshjes, Adresa perball gjykates lagjja Hajvali ne Prishtine.

Ofroj pune per nje administratore

Dërguesi i shpalljës

Kompania Kosova Turist ofron pune per nje administratore (f), kushtet e punes jane shume te mira. Orari dhe pagesa me marrveshje, Adresa Magjistraljja Prishtine Shkup kilometri i 4 lagjja Veternik ne Prishtine / fatlumikosovaturist@gmail.com.

Ofroj pune per ndihmes kamarier

Dërguesi i shpalljës

Restoran N peshk Terrace ofron pune per 2 ndihmes kamariera me pervoj pune. Orari i punes nga ora 10:00h / 20:00h, pagesa sipas marrveshjes, Adresa lagjja Veternik ne Prishtine.