Jap me qira banesen 60m2 kati i -II- / Prishtine
804

Përmbajtja

Jap me qira banesen 60m2 kati i -II- lagjja Pejton ne Prishtine banesa ka dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi,banjo. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te bukura dhe moderne, ka nxemje qendrore me rryme, furnizim me uje24h. Çmimi 400€ + shpenzimet. 044518550 ose 045401212