Jap me qira banesen 110m2 kati i -I-/Prishtine
334

Përmbajtja

Jap me qira banesen 110m2 kati i -I- lagjja Veternik ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, kuzhin, korridor, dy banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe ka kushte te mira pune, çmimi sipas marrveshjes.