Shes banesen/penthouse-eksluziv 204m² kati i -XI-/Prishtine
51

Përmbajtja

Shes banesen/penthouse-eksluziv 204m² kati i -XI- lagjja Prishtina e re ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin, tryezari, masterbedroom me garderob/banjo, depo, wc, banjo, ballkon, banesa eshte e orientuar nga lindja dhe perëndimi me pamje nga dy anët e objektit.
Kompleksi është i pozicionuar në pjesën më të epërme të qytetit të Prishtinës, duke mundësuar pamje të shkëlqyera për banorët e kësaj zone dhe shikueshmëri të gjërë të kryeqytetit. Banesa ka sistemin e ngrohjes nën dysheme me pompa termike dhe ka hapësirë maksimalisht të shfrytëzueshme. Penthouse ka investime luksoze ku i është kushtuar rëndësi çdo detaji. Gjithashtu hapësirat gjelbëruese afër kompleksit Grand Tower sigurojnë ajër më të pastër, shëndet më të mirë fizik e mendor. Nga kompleksi në qendër të qytetit mund të arrihet në këmbë për 15 minuta, në rrugën B për 10 minuta si dhe qasje të shpejtë në magjistrale.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 303 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4