Jap me qira banesen 57m2 kati i -IV- / Prishtine
582

Përmbajtja

Jap me qira banesen 57m2 kati i -IV- lagjja Areberi/ishdragodan ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhine, korridor, banjo, ballkon, garazh per automjete, banesa ka pozicion tejet te pershtatshem per banim, e mobiluar me shije dhe stil, ndricim dhe pamje te hapur. Banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte e pershtshem per familjar. Çmimi 450€ me Grarazh.