Jap me qira banesen 100m2 kati i -III- / Prishtine
556

Përmbajtja

Jap me qira banesen 100m2 kati i -III- lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, dy banjo, ballkon, garazh, nxemje qendrore te qytetit, klim, ashensor funksional, banesa eshte e renovuar dhe mobiluar komplet, çmimi 550€.