Shes banesen 60m2 kati i -VI- / Fushe Kosove
392

Përmbajtja

Shes banesen 60m2 kati i -VI- afer rruges kryesore Nene Tereza ne Fushe Kosove. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Lokacioni i favorshëm me qasje të lehtë në rrugë kryesore e bën më të dëshirueshme këtë pronë. Banesa ka pamje nga kryeqyteti dhe shitet e mobiluar.

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4