Jap me qira banesen 70m2 kati i -V- / Prishtine
416

Përmbajtja

Jap me qira banesen 70m2 kati i -V- mbi kurriz lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite, kuzhin, korridor, dy banjo, ballkon, nxemje qendrore te qytetit, ashensor funksional, banesa eshte e renovuar dhe mobiluar komplet, çmimi 350€.