Shes banesen 85m2 kati i -IV-/Fushe Kosove
153

Përmbajtja

Shes banesen 85m2 kati i -IV- rruga Dardania ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, banesa është e lokalizuar në një lagje mjaftë të përshtatshme. Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike. Objekti banesor posedon ashensor funksional. Lokacioni i favorshëm me qasje të lehtë në rrugë kryesore e bën më të dëshirueshme këtë pronë. Kjo pronë është e pajisur me fletë poseduese dhe shitet pa mobilie.
Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Kontakt
048 313 888
www.access-ks.com
[email protected]
Prishtinë, Rr. "Ukshin Hoti” Kati 1/6-1
Fushë Kosovë, Rr. "Besa Besë” Lokali 3-4