Jap me qira banesen 65m2 kati i -III- / Prishtine
690

Përmbajtja

Jap me qira banesen 65m2 kati i -III- te Pallati i rinis ne qender te Prishtines. Banesa posedon nje dhom gjumi/Ne baz te kerkeses dhoma e gjumit per qift mundet te porositet e re, sallon me kuzhin, korriodr, banjo, ballkon, ashensor funksional, banesa eshte bne nje vend shume te pershtashem per banim, ofron kushte shume kualitative, banimi, privatesi apsolute vetem dy banesa ne kate dhe eshte me qasje shum te shpejte ne çdo kende te qytetit, afer Institutcioneve, Bankave, Shkollave, Komunes, Marketeve. Banesa eshte e renovuar ne detale dhe shume e paster, ngrohje qendrore me Termokos, Parking Privat te rezervuare. çmimi 400€+depopzit.