Jap me qira banesen 100m2 kati i -I- / Prishtine
179

Përmbajtja

Jap me qira banesen 100m2 kati i -I- afer albimmallit lagjja Veternik ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, parking per nje vetur, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi sipas amrrveshjes.