Jap me qira garsoniern/banesen 28m2 kati i -II- / Prishtine
350

Përmbajtja

Jap me qira garsoniern/banesen 28m2 kati i -II- te Komuna e vjeter afer Sheshit ne qender te Prishtines. Banesa posedon dhoem gjumi, kuzhin, korriodr, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe e gatshem per abnim, çmimi 170€.