Shes shtepin 450m2 me 4 ari truall / Gjilan
154

Përmbajtja

Agjencioni per patundshmeri Jeti shet shtepin 450m2 me 4 ari truall në Lagjen nr8 ne Gjilan. Shtepia posedon dy hyrje dhe dy dyqane para shtëpisë, në një vend shumë të frekuentuar të qytetit dhe të qetë.
Kati parë posedon; dhomë dite me kuzhinë, dhomë gjumi, depo, banjo, dhe garazhën.
Kati I dytë posedon: dy lokale, sallon me kuzhinë, banjo dhe ballkon.
Kati i tretë posedon: katër dhoma të gjumit secila me ballkone, banjo, depo si dhe
Kati katert posedon: dy ballkona ne dy ant e shtepis,dhe sallon nënkulem.
Bejm ndrrim me Banese ne Gjilan ose Prishtine
Shtëpia është e mobiluar me standarte të larta dhe i plotëson të gjitha kushtet për banim.
Sigurim alarmi 24 ore, brënda dhe jashtë shtëpisë, ujë 24 orë, kanalizime, internet, kabllovik, nxemje qëndrore nën dysheme etj.
Për më shumë informacion:
Info: +383 45 433 413
email: [email protected]
Instagram: Jetishpk
Facebook: Jeti Sh.p.k Real Estate
Agjensioni ‘Jeti Shpk’ ju ofron zgjedhje te ndryshme.