Jap me qira banesen 85m2 kati i -III- / Prishtine
178

Përmbajtja

Jap me qira banesen 85m2 kati i -III- afer shkolles Xhevdet Doda lagjja Lakersiht ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korriodr, dy banjo, ballkon, ashensor funksional, nxemje qendrore te qytetit, qasje në parking i cili është i kontrolluar, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, çmimi 500€.