Jap me qira banesen 110m2 kati i -I- / Prishtine
228

Përmbajtja

Jap me qira banesen 110m2 kati i -I- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, dy bannjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi 300€.