Jap me qira banesen 70m2 kati i -II- / Prishtine
441

Përmbajtja

Jap me qira banesen 70m2 kati i -II- lagjja Emshir/Kalabri ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore te qytetit, banesa eshte e mobiluar me mobilje eksluzive dhe eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, çmimi sipas marrveshjes.