Shes VW Golf 7, 1.3 TSI
1012

Përmbajtja

Shes VW Golf 7, 1.3 TSI, viti i prodhimit 2014, ngjyra metalike e hirt, te kaluara 95.000KM te garantuar me liber servisi, srvisimet i ka te rregullta te liçencuar, goma te reja 2022, importuse i pare ne Kosove, vetura posedon regjistrim deri ne funde te 02/2023, veture eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk i mungone asgje, çmimi 11.500€