Shes VW Caddy Harley Davidson Edition 1.9 TDI
703

Përmbajtja

Shes VW Caddy Harley Davidson Edition 1.9 TDI viti i prodhimit 2006. Ky model eshte ma i vecant nga Caddy te tjera eshte Harley Davidson Edition. Vetura eshte mare nga Suedia, eshte regjistrimi i Pare ne Kosove, regjistrimi eshte deri 20/07/2019. Vetura ka 253.500 km, kur eshte blere i ka pas 220.000 km. Vetura posedon Klim dhe Karriga me nxemje, xhamat me rrym dhe pasqyret me rrym. Vetures i eshte bere servisimi cdo 10,000 km, poashtu eshte ndrrua dhe rrypi dhemzor. vetura ka gomat e dimrit SAVA 15" jane marre te reja tek Auto Goma me garancion 3 vjet, poashtu edhe te veres jane me Fellne 16 eshte ne gjendje shume te mire po ashtu eshte edhe ekonomike.