Shes Opel Vectra C 1.9 CDTI
579

Përmbajtja

Shes Opel Vectra C 1.9 CDTI, Diesel, viti i prodhimit 12/2009, manual, 6 shpejtësi + R, i regjistruar në RKS, 1 vit regjistrim + karton te gjelbert, karriget me lëkurë të pastër me ajrosje, veturë e importuar nga CH, një pronar në Kosovë, 2 parë goma verë/dimër, të dy palët e gomave janë me felne, gomat e dimrit të reja, Board computer/ TV, Radio CD aux, navigacion ,Senzora shiu, pasqyre me rrymë, komanda në timon, Tempomat +\-, central/alarm, të gjitha serviset e kryera me kohë, me libër servisi, të sapo bërë servisin, e mirëmbajtur rregullisht veturë në super gjendje që nuk don asnjë investim, shpenzime të vogla, minimale, shitet direkt nga pronari, nuk është hipotekë dhe nuk ka dënime, blerësi mund ta shfrytëzoj sigurimin dhe regjistrimin, çmimi 6250€ 044249251