Jap me qira banesen 88m2 kati i -II- / Prishtine
688

Përmbajtja

Jap me qira banesen 88m2 kati i -II- te Parku i Qytetit afer Ambasades se Zviccres ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe ofron kushte komode per banim dhe qasje shum te shpejt ne qender te qytetit. Çmimi 350€.