Shes drita/spote
303

Përmbajtja

Shes drita/spote per zyra ose sallone te bler ne Itali, dritat jane te pa perdoruar, shes me shumic dhe pakic, çmimi sipas marrveshjes. Adresa rruga Myslym Shyrri ne Tirane.