Jap me qira banesen 50m2 kati i -I- / Bregu i Diellit
877

Përmbajtja

Jap me qira banesen 50m2 kati i -I- afer qerdhes "dielli" lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine banesa ka nxemje qendrore e rinovuar dhe mobiluar, parking banesa leshohet per familajr ose vajza. Çmimi 200€ i diskutushem 044 416 820 ose 044 451 007.