Jap me qira banesen 85m2 kati i -I- / Prishtine
866

Përmbajtja

Jap me qira banesen 85m2 kati i -I- afer Sami Frasherit ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, dy ballkona, nxemje qendrore, banesa eshte e mobiluar, çmimi 300€ ne çmim perfshihen rryma, nxemja qendrore, wifi, uji dhe mbeturinat.