Jap me qira banesen 60m2 kati i -V- / Prishtine
1336

Përmbajtja

Jap me qira banesen 60m2 kati i -V- lagjja Emshir ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe i ploteson kushtet per banim, banesa eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim, çmimi sipas marrveshjes.