Shes banesen 64m2 kati i -VII- / Fushe Kosove
33

Përmbajtja

Shes banesen 64m2 kati i -VII- rruga Shefki Kuleta ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, depo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte ne nje vend shume te pershtshem per banim, çmimi sipas marrveshjes.