Shes banesen 33m2 kati i -IV- / Prishtine
915

Përmbajtja

Shes banesen 33m2 kati i -IV- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome dite, kuzhin, korridor, banjo, nxemje qendrore, ashensor, banesa eshte e mobiluar dhe renovuar, çmimi sipas marrveshjes.