Kerkoj 3 bashkebanuese
85

Përmbajtja

Kerkoj 3 bashkbanuse ne kuader te baneses 114m2 kati i -IV- lagjja Mati-1 ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi sipas marrveshjes.