Ofroj pune

shqiperim

Extreme Pizza ofron pune per 4 picamena, kandidatet duhet te ken pervoj pune, orari dhe pagesa me marrveshje. Te interesuarit mund te aplikojnë ne Extreme Pizza ose te kontaktojne. Adresa A/1 Agim Ramadani ne Prishtine...

Kerkoj bashkbanus

Dërguesi i shpalljës

Kerkoj 2-3 bashkbanus (m) ne kuader te baneses 71m2 kati perdhese lagjja Dradni ne Prishtine banesa ka dy dhoma, kuzhin, korrdior, banjo, banesa eshte e mobiluar. Çmimi sipas marrveshjes.

Shes 8.5 ari truall / Rahovec

Dërguesi i shpalljës

Shes 8.5 ari truall rruga Dackoll ne Rahovec toka ka dalje ne rruge direkt eshte nje vend shume i pershtshem per biznes dhe banim, toka posedon uje, rryme, kanalizim, çmimi sipas marrveshje.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

VetoniDecor ofron pune per nje shitese(f) ne sallon te mobiljeve, perparsi kan ato kandidate te cilat kan pervoj ne dizajne te mobileris, orari i punes dhe pagesa me marrveshje. Adresa Kodra e Trimave ne Prishtine

Shes Peugeot 1.9 dizel i thjesht,

Dërguesi i shpalljës

Shes Peugeot 1.9 dizel i thjesht, viti i prodhimit 1998, ngjyra e gjelbert, regjistrim ka deri ne muajin Maj/2019, automjeti eshte ne gjndje te rregullt, Çmimi sipas marrveshjes.

Shes tavolinen+karriga

Smart Innovation Centre

Shes 2 tavolina, çmimi 100€ per dy tavolina, shes 7 karriga-ulese, ngjyra e kuqe, çmimi per nje eshte 20€, shes 4 karriga - ulese, ngjyra e bardha, çmimi per nje eshte 30€.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

"Motel Villa Europa" ofron pune per nje pastruse me orar te plote nga ora 08:00h-16;00h, pagesa 300€. Perparsi kan kandidatet me pervoj pune mosha e preferume 30 - 50 vjeçare. Adresa: Magjistralja Prishtine-Mitrovice "shkabaj/orloviç"

Shes Peugeot 407 2.0 dizell karavan

Dërguesi i shpalljës

Shes Peugeot 407 2.0 dizell karavan viti i prodhimit 2005, panorama, klimatronik, central, senzora, regjistrim deri Janar/2020, vetura eshte ne gjendje te rregullte e mirmbajtur dhe serviset me rregull, çmimi 4.300€ i diskutushem.

Ofroj pune

Dërguesi i shpalljës

Ofroj pune per mirmbajtjen e shtepis, orari dhe pagesa me marrveshje. Adresa lagjja veternik ne Prishtine