Ofroj pune
209

Përmbajtja

Pasticceria Pianno ofron pune per kuzhinjere me pervoje per pergatitje te embelsirave te llojllojshme, kamariere dhe shnakiste per me shum informata na vizitoni ne lokal ose kontaktoni ne numer telefoni, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, Adresa Pallati i Rinis ne qender te Prishtines.