Shes banesen 130m2 kati i -VII- / Fushe Kosove
1552

Përmbajtja

Shes banesen 130m2 kati i -VII- rruga Dardania Apollonia ne Fushe Kosove. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, dy banjo, dy ballkon njeriballkon eshte i mbyllur me xhama, shpajz, depo 35m2, banesa eshte ne katin e fundit jane 2 banesa me 52m2+78m2 te bera ne nje banes, banesa eshte e mobiluar eksluzivisht, e murosur dhe me qasje personale ne te cilen jane 2 rezervar te ujit me kapacitet 1000L secili si dhe me pompa speciale per shtypjen e ujit, me kushte shumë të mira banimi, eshte e mobiluar ne tërësi, banesa ka edhe garazh, panesa posedon fleten poseduse, çmimi sipas marrveshjes.