Jap me qira banesen 90m2 kati i -V- / Prishtine
863

Përmbajtja

Jap me qira banesen 90m2 kati i -V- lagjja Mati-1 ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ashensor funksional, banesa eshte e mobiluar komplet dhe i plotson kushtet per banim, çmimi 250€ + depozit.