Jap me qira banesen 65m2 kati i -III- / Prishtine
50

Përmbajtja

Jap me qira banesen 65m2 kati i -III- rruga Nenen Tereza ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa ka kopsht dhe parking per disa vetura, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes.