Shes banesen-garsoniren 30m2 kati i -III- / Prishtine
233

Përmbajtja

Shes banesen/garsoniren 30m2 kati i -III- afer Parkut te qytetit ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe eshte ne nje vend shume te pershtshem per banim, çmimi sipas marrveshjes.