Jap me qira banesen 62m2 kati i -IV- / Prishtine
183

Përmbajtja

Jap me qira banesen 62m2 kati i -IV- lagjja Arberi ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma, kuzhin, korridor, shpajz, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte e pershsthem per familjar, banesa i ploteson kushtet per banim, Çmimi sipas marrveshjes.